Tiktokta Canlı Yayın Yasağı Nasıl Kaldırılır

Tiktokta Canlı Yayın Yasağı Nasıl Kaldırılır?

Sosyal Medya Platformlarının en çok öne çıkan isimlerinden birisi de Tiktok’tur. Bu uygulama içerisinde takipçi sayısı ile orantılı olarak gelir elde etme durumu söz konusu olabilmektedir. Eğer siz de takipçi sayınızı artırarak gelir elde etmek isterseniz o zaman Bayigram firmasının Tiktok takipçi satın al seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Bilindiği üzere sosyal medya platformlarının her birinde, topluluk kurallarının ihlal edilmesi sonucunda verilen bazı cezalar söz konusudur. Bunlar çeşitli şikayetler dahilinde ortaya çıkar ve yapılan incelemeler ile şikayetler dikkate alınır. Bu Tiktok uygulaması ve bu uygulamada yapılan canlı yayınlar için de geçerlidir. Bu sorunlarla ilgili merak edilenler aşağıdaki alt başlıklarda verilmiştir.

Tiktok’ta Canlı Yayın Yasağı Nasıl Kaldırabilirim?

Bu yasağı kaldırmak için yukarıda belirttiğimiz üzere Ayarlar ve Gizlilik bölümünden rapor kısmını seçebilir ve hemen arkasından uygun bir dille sorununuzu yazarak gönderebilirsiniz. İtirazınız incelenerek sizlere geri bildirim yapılacaktır.

Sosyal medya platformları üzerinde en fazla sorun yaşanan, yayın ya da içerik yasağı getirilen uygulamalardan bir tanesi de Tiktok’tur. Ancak bazen bu uygulamada yaşanan yanlışlıklar yani haksız sebepler ile de yayın yasağı durumu söz konusu olabilmektedir. Bu haksız yayın yasakları bazen süreli bazen de süresiz olacak şekilde engellemelere tabi tutulabilmektedir. Eğer siz de bu konuda haksız yere bir sorun yaşamış ve Tiktok’ta canlı yayın yasağı nasıl kaldırılır bilmiyorsanız o zaman Bunun için yapılacakları sizlere anlatalım.

  • İlk olarak uygulamaya kendi hesabınız ile giriş yapın.
  • Daha sonra buradan yani kendi hesabınız üzerinden ”Profil” kısmına tıklayın.
  • Hemen arkasından ”Ayarlar ve Gizlilik” bölümüne giriş yapın ve daha sonrasında buradaki, ”Bir problemi rapor et” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan başlıklardan sorununuza uygun olanı seçin ve bu konudaki şikayetlerinizi uygun bir biçimde açıkça belirtin ve gönderimini yapın.

Tiktok’ta Canlı Yayın Nasıl Seçilir?

Tiktok’ta bazen topluluk kurallarını ihmal eden canlı yayınlar yapılabilmektedir. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda;

  • Kullanıcının profil fotoğrafına tıklayın ve hesabını gidin.
  • Burada bulunan 3 noktaya tıklayın arkasından raporla seçeneğini seçin.
  • Hemen arkasından şikâyet sebebinizi bildirerek raporu gönderin.

Tiktok 1000 İzlenme Kaç TL?

Peki, canlı yayınlarda 1000 izlenme ne kadar? Bunun için belirlenen fiyat yaklaşık 1 dolar yani 8,5 TL civarındadır.

Eğer siz de canlı yayın özellikleri sayesinde takipçi sayısı artırmak ve gelir elde etmek isterseniz o zaman bunun için en yetkili adres olan Bayigram’ın sitesine uğramayı ve uygun fiyatlara göz atmayı unutmayın. Site adresi; https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PinBahis| bonus veren siteler | Sesimol.net