Özel Dedektif Bürosu Açmak İçin Başlıca Sahip Olunması Gerekenler

Özel Dedektif Bürosu Açmak İçin Başlıca Sahip Olunması Gerekenler

Sizlerden gelen taleplere özel dedektif tayin eden büromuz, her türlü takip işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Eşiniz ile ilgili şüpheli durumlara şahit olduysanız ve bu durumları kanıtlar ile destekleyerek boşanma davası açmak gibi bir niyetiniz varsa büromuza gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yalnızca eş takibi değil aynı zamanda çocuklarınızın takibini de gizli ve profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Çocuklarınızın sahip oldukları arkadaş çevresini, her gün gittikleri yerleri ve gün içerisindeki diğer tüm rutinlerini fotoğraflar ile sizlere gösteren dedektiflerimiz, bu alanda öncü kişilerdendir. Takip işlemini amatör olarak yapmaya çalışan insanlardan ziyade dikkatli tavırlar ile yürüten çalışma arkadaşlarımız, her türlü mekânda gizlenmeyi başarmaktadır. Bu özellik sayesinde ne eşiniz ne de çocuklarınız dedektiflerimizi fark edememektedir.

Özel Dedektif Bürosunda Verilen Hizmetler

Dedektif büroları bünyesinde verilen hizmetler yalnızca eş ve çocuk takibi ile sınırlı kalmamaktadır. Bu iki hizmete ek olarak; marka patent araştırmaları, şirket araştırmaları, personel araştırmaları, haciz takipleri gibi daha pek çok hizmette sizlere hızlı bir süreç sunmaktayız. Kendi başınıza araştırır iken bulamadığınız her türlü bilgiye büromuz aracılığı ile kısa süre içerisinde erişebilirsiniz. İş yerinize almayı düşündüğünüz yeni elemanınız için detaylı bir araştırma başlatabilir ve nerede doğduğundan nerelerde çalıştığına kadar her detayı öğrenebilirsiniz. Haciz takip hizmetimiz sayesinde hakkınızda açılan davalardan kısa süre içerisinde haberdar olabilirsiniz.

Özel Dedektif Olmak İçin Gerekenler

Özel bir dedektif bürosu açmak için gerekli olan başlıca nitelikler, dünyanın pek çok ülkesinde kanun ile sabitlenmiştir. Özel bir dedektif bürosu açmak isteyen her bireyin ilk olarak bir lisansa sahip olması gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde henüz özel dedektif olmak için düzenlenen belli bir kanun bulunmamaktadır. Yürürlükte bulunan kanunlar çerçevesinde, bir bireyin özel bir dedektif olarak çalışabilmesi için Maliye Bakanlığı tarafından kayıtlı bir işletmeye sahip olması gerekmektedir. Maliye Bakanlığınca kayıtlı olan işletme, özel dedektiflik bürosu olarak kullanıma imkân sunacak özelliklere sahip olmalıdır. İşletme içerisinde dedektif hizmetlerinden yararlanmak isteyen her kullanıcının ihtiyacı olabilecek teknolojik cihazların bulunması önemlidir.

Kaynak : https://dedektif.gen.tr/

Bir yanıt yazın