Orta segment için iddialı alternatif: Vivo Y70 incelemesi

Eski adı LimeBike olan Lime, yeni elektrikli bisiklet modelini tanıtmak, faaliyet gösterdiği şehir sayısını ikiye katlamak ve en çok da elektrikli bisiklet ağını büyütmek için 50 milyon dolar yatırım yapacağını söyledi.

Lime, paylaşımlı bisikletlerle yola çıktı, ancak Bird 2017’de ilk kez dockless elektrikli scooter konseptini piyasaya sürdükten sonra Lime da ismindeki “Bike” kelimesini attı ve 2019’da bisikletlerini aşamalı olarak kaldırmaya başladı. Ancak Uber’den bisiklet paylaşım şirketi Jump’ı satın aldı ve bir anda bisikletler Lime’ın menüsüne yeniden eklendi. Şimdi ise şirket, yıl sonuna kadar Kuzey Amerika’da 10’dan fazla yeni şehirde, Avrupa ve diğer pazarlarda düzinelerce yeni şehirde lansman planlarıyla elektrikli bisikletlerini ikiye katlamayı hedefliyor. Şirket, 2022 yılının başında toplamda 50 yeni şehirde bisikletlerini filo büyüklüğünü kabaca dört katına çıkarmayı planlıyor.

Lime’ın yeni elektrikli bisikleti bu yaz piyasaya sürülecek

50 milyon dolarlık yatırım, büyük ölçüde, bu yaz piyasaya sürülecek olan yeni nesil bisikletin tasarlanması, üretimi ve montajı için kullanılacak. Yeni model daha güçlü 350 watt’lık bir motor ve 25 mil menzile sahip değiştirilebilir bir pil ile gelecek.

Bisikletlerdeki bir yeni özellikle de gidonlar olacak. Zira gidonlar, Lime’ın e-scooter’larının gidonlarına benzer bir şekilde yeniden tasarlandı. Ön sepette bir telefon tutucusu bulunacak ve bisiklet saatte 20 mil hıza ulaşabilecek.

Lime, Jump’ın kırmızı bisikletlerini ise çalışır durumda tutacak. Ayrıca Lime, son zamanlarda, Paris ve Washington’da elektrikli mopedleri tanıtmayı planladığını duyurdu.

Kaynak: tekyorum.com

Bir yanıt yazın