G – shot / orgazm aşısı ve klitoropeksi (clitoropexy- klitoris ufaltma ameliyatı)

G – Noktası ve orgazm aşısı

Orgazm cinsel hazzın en üst noktası olarak değerlendirilen vücudun verdiği tepkiler zinciridir. Orgazm esnasında vücutta birçok değişiklik meydana gelmektedir.Orgazm için olması gereken olaylar zincirinin ilk aşaması kişinin psikolojik olarak kendini olaya hazırlamasıdır. Daha sonra cinsel organlarda oluşan değişiklikler sonucunda orgazm meydana gelmektedir.

G – Noktası esasında tam olarak varlığı kesinleştirilmiş bir nokta ya da bölge değildir. 1940 yılında Dr. Ernest Grafenberg tarafından tarif edilmiştir ve kadının en erojen bölgesi olarak gösterilmektedir…G noktası vajina ön duvarında yaklaşık olarak vajina girişinden 4-5 cm uzaklıkta, mesane boynunun vajen duvarına komşu olduğu bölgededir ve bu bölge sinir ile uyarılması çok yoğundur. Bu bölgede ayrıca erkekdeki prostat bezlerinin kadındaki eşi olan SKENE BEZLERİ de bulunmaktadır.

Orgazm Aşısı ile esasında yapılan işlem özel bazı ilaçlarla bu bölgenin uyarılmasını arttırmaktır. Bölgenin duyarlılığı ve cinsel ilişki esnasında uyarılması arttırılır ve bu yolla alınan haz maksimuma ulaşır..Yapılan işlem muayenehane şartlarında uygulanabilmekte ve süre olarak çok kısa sürmektedir.

Klitoropeksi (CLİTOROPEXY) – klitorisi ufaltma ameliyatı

Hepimizin bildiği gibi cinsel uyarılmada Klitoris ve G – Noktası anahtar rolü üstlenmektedir. Klitoris erkekteki penis başının eşdeğeridir ve EROJEN dediğimiz cinsel uyaılma esnasında kanlanması artarak hacim olarak büyüyen bir yapıdır. Bazen klitoris üzerindeki deri katlantısı fazla olabilmekte ve bu klitorisin büyük görünmesinin ve şekil bozukluğu yaratmasının yanında klitorisin uyarılmasını ve orgazmı da engelleyebilmektedir. Bu tarz problem yaşayan bayanlarda kilitoris üzerindeki bu deri katlantısını estetik cerrahi yöntemlerle çıkartabiliyor ve böylelikle klitorisi ufaltarak hem estetik görünümü düzeltiyor hem de daha fazla uyarılmasını sağlayabiliyoruz. Bu yapılan işleme CLİTOROPEXY denmektedir ve cinsel uyarılma bozukluğu olan bayanlarda çok iyi sonuçlar elde edilebilmektedir….

Kaynak: bununhaberi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl saklanır | Reklam Ajansı | PinBahis| bonus veren siteler