Enes Batur Kimdir, Enes Batur Tüm Şarkıların Indir Dinle

Enes Batur’ un babası polis, annesi hemşire’ dir. 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Öncelikle YouTube hesabı üzerinden yapmış olduğu eğlenceli ve komik videolarla popülerleşmiştir. İlk olarak YouTube hayatına konsol ve bilgisayar oyunları hakkında incelemeler yapmasıyla tanınmıştır. Enes Batur Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun’ dur. Sonrasında YouTube’da popüler bir hale gelmiştir ve eğitimine Nişantaşı Üniversitesi sinema ve televizyon bölümünde devam etmiştir. Enes Batur Türkiye’nin en çok YouTube abonesine sahip kanallarından biridir. Enes Batur tüm şarkıları indir dinle Zaman zaman çıkarmış oldu single parçalarla da daha çok ünlenmiştir.

Enes Batur’un yer aldığı filmler

Hayal mi gerçek mi?, Maşa ile koca ayı, Kafalar karışık, Enes Batur gerçek kahraman, Enes Batur ile buluşma, Çok Güzel Hareketler 2’ dir. 2017 yılında 44. Altın Kelebek Ödülleri en iyi YouTube ve Instagram kategorisinde ödül kazandı. 2018 yılında yılın sosyal medya fenomeni olarak Altın Palmiye ödülünü kazandı. 45 ve 47 Altın Kelebek ödülünde aday gösterildi. Enes Batur’un özel yaşamın ise, Enes Batur 2015 yılından 2018 yılına kadar Başak Karahan ile ilişki yaşıyordu. 2019 yılında Damla Aslanalp ile evliliği hakkında birtakım haberler ortaya çıktı ancak Enes Batur’un evlendiğine takipçileri inanmadı. Bunu yeni çıkacak olan filmin bir reklamı olarak düşündüler. Haziran 2019’da Enes Batur Instagram’da yapmış olduğu paylaşımları ile aslında gerçekten evlenmediğini de duyurdu. Nisan ve Mayıs aylarında Oyuncak Avı adlı kanalın 8 milyonu aşkın abone kazandı. Enes Batur’ un Türkiye’nin en çok aboneye sahip YouTube kanalı olduğuna dair çeşitli haberler yayınlandı. Oyuncak avı kanalı ABD menşeli olarak sınıflandırılmaktadır.

Enes Batur’a Ait Tüm Şarkılar

Enes Batur normalde şarkıcılık yapmamaktadır. Fakat ara sıra single parçalar çıkarmakta ve parçaları her geçen gün ünlenmektedir. Enes Batur’a ait tüm şarkılar ise

Sen yerinde dur Kaya Giray 2018 yılı

Gel Hadi Gel Kaya Giray 2018 yılı

Dolunay 2019 yılı

Biliyorum 2020 yılı

Kaynak https://enyenimp3indir.net/

Bir yanıt yazın